Hoofdcoach Jannes Tant verlengt zijn contract tot juni 2021!

10.09.2019

Het seizoen is nog maar net op gang getrokken maar toch werd door onze club al op lange termijn gedacht. Vandaag (10 september) verlengde hoofdcoach Jannes Tant zijn contract bij onze club tot juni 2021. Ook volgend seizoen zal Tant dus aan het sportieve roer staan van ons fanion team.

Schitterend nieuws! Veel succes Jannes!!

Laat het een inspiratiebron zijn voor anderen …

Stabiliteit

We zijn zeer verheugd dat Tant ook volgend seizoen wil meegaan in het project dat we vorig jaar gelanceerd hebben” aldus een tevreden Sportief Manager Eric Ceulemans. “Jannes Tant is namelijk een cruciale pion in de route die onze club uitgestippeld heeft”. Vorig seizoen nam de Blankenbergenaar een vernieuwde en jonge groep onder zijn hoede en loodste de Ratjes naar deelname aan de eindronde en een fraaie 4e plek in het klassement. Dit seizoen is men voorzichtig met de ambities want, niet zozeer is de spelersgroep gewijzigd, maar wel de reeks. Het aanblijven van de coach zorgt voor stabiliteit op langere termijn en laat toe ook een richting uit te gaan op het juiste tempo. Niet te snel en ook niet te traag. De groep laten groeien. 

We danken Jannes alvast voor het vertrouwen in het project en wensen hem heel veel succes toe!